Reaplikace kontaktních čoček

Reaplikace kontaktních čoček

Pokud uvažujete o jiném či novějším typu čoček, než právě používáte, je dobré nechat si při výběru zkontrolovat, zda nový typ čoček odpovídá tvaru a potřebám Vašeho oka.

Jak vyšetření probíhá?

Součástí vyšetření je kontrola předního segmentu oka, tzn. kontrola rohovky, spojivky, očního víčka a slzného filmu, zda nedochází k negativní reakci očí na nošení kontaktních čoček.  Následuje zjištění aktuální dioptrické hodnoty  a následně vybrání nových kontaktních čoček s ohledem na specifické vlastnosti a potřeby Vašich očí. Po reaplikaci optometrista posoudí kvalitu usazení nové čočky na oku. Po krátké „zvykací době“ se zkontroluje ostrost vidění s novými čočkami. V den vyšetření je dobré nepoužívat kontaktní čočky nebo min. 0,5 hodiny před vyšetřením je z očí vyjmout.

Jak dlouho vyšetření trvá?

Celé vyšetření trvá přibližně 30 minut. Vždy je však individuálně dán dostatek času na jakýkoli dotaz. Nakonec je zpravidla dohodnut termín kontroly, která následuje do měsíce od vyšetření a je zdarma.

Výhody vyšetření v Optice24

Při každé reaplikaci dostanete zdarma zkušební pár kontaktních čoček nového typu. Další výhodou pro Vás je to, že na Vás máme čas (na rozdíl od měření v lékařské ordinaci, kde mají lékaři vyhrazeno na pacienty max. 10 min, někteří oční lékaři se na čočky dokonce ani nespecializují). V Optice24 se o Vás stará tým profesionálů, který je Vám k dispozici každý všední den po celou otevírací dobu. Objednejte se jednoduše online v čase, který vyhovuje Vám.

Objednejte se jednoduše zde:ONLINE REZERVACE

Podívejte se také na různé druhy kontaktních čoček.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si náš článek „Jak si aplikovat kontaktní čočky?“ nebo článek „Proč nosit při sportu kontaktní čočky?“

Všechna naše vyšetření jsou neinvazivní a bezbolestná.

Cena vyšetření: 449,- Kč