Aplikace kontaktních čoček

Aplikace kontaktních čoček

Začínáme s čočkami – asistence u první aplikace kontaktních čoček

Pokud uvažujete o nošení kontaktních čoček, je velmi důležité umět o ně správně pečovat a naučit se s nimi manipulovat. 

Jak vyšetření probíhá?

Součástí aplikace kontaktních čoček je kontrola předního segmentu oka, dále zjištění správné dioptrické hodnoty Vašich očí a následně vybrání nejvhodnějších kontaktních čoček s potřebnými dioptriemi a s ohledem na specifické vlastnosti a potřeby Vašich očí. Poté Vám optometrista pomůže při první aplikaci čočky a posoudí kvalitu usazení čočky na oku. Po krátké „zvykací době“ se zkontroluje ostrost vidění s čočkami. Následně Vám optometrista pomůže s vyjmutím čoček. Současně budete proškoleni o správné péči, uchovávání a zásadách používání kontaktních čoček. V den vyšetření je dobré nepoužívat kontaktní čočky nebo min. 2 hodiny před vyšetřením je z očí vyjmout.

Jak dlouho vyšetření trvá?

Celé vyšetření trvá přibližně 30 minut. Vždy je však individuálně dán dostatek času na jakýkoli dotaz. Nakonec je dohodnut termín kontroly, která následuje do měsíce od vyšetření a je zdarma.

Výhody vyšetření v Optice24

Při každé aplikaci dostanete zdarma zkušební pár kontaktních čoček včetně pouzdra a roztoku pro uchovávání kontaktních čoček. Další výhodou pro Vás je to, že na Vás máme čas (na rozdíl od měření v lékařské ordinaci, kde mají lékaři vyhrazeno na pacienty max. 15 min, někteří oční lékaři se na čočky dokonce ani nespecializují).

Objednejte se jednoduše zde:ONLINE REZERVACE

Všechna naše měření a vyšetření jsou neinvazivní a zcela bezbolestná.

Pokud chcete vědět více, přečtěte si náš článek „Jak si aplikovat kontaktní čočky?“ nebo článek „Proč nosit při sportu kontaktní čočky?“

Podívejte se také na různé druhy kontaktních čoček.

Cena vyšetření: 749,- Kč