Jak si aplikovat kontaktní čočky?

Jak si aplikovat kontaktní čočky?

Pro ty z Vás, kteří jsou zvědavi, co se bude při aplikaci kontaktních čoček dít, je zde video ukázka – postup manipulace s kontaktní čočkou, jak se čočka nasazuje do oka a jak se vyndavá. Doporučujeme Vám podívat se na toto video, neboť řada pacientů se aplikace čoček obává na základě nedostatku informací nebo historek kamarádů, kteří neabsolvovali řádný zácvik manipulace v autorizovaném aplikačním středisku.

Po shlédnutí videa zjistíte, že naučit se čočky nasazovat a vyndavat z očí není nic složitého, a poté bude tento proces pro Vás otázkou několika málo vteřin každodenní rutiny.

 

Děkujeme firmě Johnson&Johnson www.acuvue.cz , která se na výrobě klipu podílela, a děkujeme i paní Aleně Kurovské z aplikačního střediska, kde se klip natáčel.

Budeme velice rádi, když Vám uvedené video pomůže k odstranění nejistoty z aplikace čoček nebo bude připomínkou toho, co jste absolvovali při zácviku. Pokud byste měli i po shlédnutí tohoto 4 minutového snímku jakékoliv obavy nebo dotazy, napište nám nebo nás přijďte navštívit osobně. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy k aplikaci kontaktních čoček. Jsme zde pro Vás.

Před prvním aplikováním čoček doporučujeme nácvik s našimi optometristy, kteří Vám oči profesionálně vyšetří, doporučí nejvhodnější druh kontaktních čoček a pomohou Vám s první aplikací.


Objednejte se jednoduše zde


17. 12. 2014 Optika 24

2 Responses to “Jak si aplikovat kontaktní čočky?”

  1. Petra Šmídová says:

    Velmi zajímavý článek, děkuji za jednoduchý návod 🙂